Jak dodać zdjęcia na Allegro za darmo?

Uwaga: poniższa instrukcja jest nieaktualna, gdyż Allegro ograniczyło funkcjonalność swojego serwisu i na ten moment dla większości kont nie obsługuje opcji dodawania zdjęć z serwisów zewnętrznych.

Allegro to najpopularniejszy w Polsce serwis aukcyjny. Jednak na aukcję można tam wstawić maksymalnie 8 zdjęć, co może kosztować nawet ok. 1 zł. Klienci chętniej kupują gdy mogą dokładnie obejrzeć produkty, dlatego warto dodać więcej zdjęć. Jak to zrobić za darmo?

Dzięki TuFotki.pl zaoszczędzisz i lepiej sprzedasz!

Dzięki TuFotki.pl zaoszczędzisz i lepiej sprzedasz!

Możesz tutaj błyskawicznie tworzyć przejrzyste galerie składające się z nawet 40 dużych zdjęć, zupełnie bezpłatnie. Nasze panele zdjęć są zaprojektowanie w przemyślany sposób, a dzięki ich osadzeniu bezpośrednio w opisie aukcji bardziej zwracają uwagę. Kupujący wygodnie obejrzą zdjęcia zarówno na komputerach jak i na urządzeniach mobilnych, a Ty zwiększysz sprzedaż i jednocześnie zaoszczędzisz na wystawieniu każdej aukcji. Jest to bardzo łatwe, nie musisz nawet zakładać konta:

  1. Wejdź na TuFotki.pl i wybierz zdjęcia do swojej galerii. Możesz wszystkie na raz przesunąć myszką do okna przeglądarki albo kliknąć przycisk Wybierz pliki i wybrać za jednym razem tyle zdjęć ile chcesz. Mogą być duże, prosto z aparatu cyfrowego – automatycznie je dostosujemy. wybierz zdjęcia do galerii
  2. Aby zmienić kolejność zdjęć w galerii przesuń miniaturki myszką – łatwiej być nie może. Gdy skończysz kliknij przycisk Generuj galerię, który pojawi się na dole strony.
  3. Zdjęcia wgrają się bardzo szybko, a gdy zostaną załadowane pojawi się podgląd galerii. Jeśli chcesz możesz wprowadzić pod wybranymi zdjęciami opisy. Następnie kliknij Zapisz galerię.
  4. Skopiuj kod panelu zdjęć (wystarczy kliknąć Kopiuj). Aby lepiej dopasować panel do swojego szablonu możesz przed skopiowaniem kodu ustawić jego szerokość. Skopiuj kod
  5. Przygotuj aukcję na Allegro tak jak zwykle, a gdy dojdziesz do pola Informacje o przedmiocie (tam gdzie wpisujesz opis przedmiotu) wybierz zakładkę Edytor tekstowy. Wklej skopiowany z TuFotki.pl kod w wybrane miejsce, najłatwiej na sam dół. A jeżeli na samym dole jest już wstawiony przez Allegro kod , to zaraz przed nim. Dodaj zdjęcia na Allegro Następnie możesz się przełączyć na edytor wizualny, aby od razu podejrzeć efekt swojej pracy. Uwaga: Allegro proponuje „Nowy edytor opisu” o ograniczonej funkcjonalności, w którym nie ma edytora tekstowego. Jeżeli przypadkiem go włączysz wystarczy użyć opcji przejdź do starego edytora opisu aby wrócić do dobrego formularza.
  6. To już wszystko, dokończ wystawianie aukcji Allegro. Twoja galeria zdjęć została pomyślnie dodana do opisu aukcji i zwiększa zainteresowanie przedmiotem wśród kupujących. Pamiętaj, że możesz później wystawić tę aukcję ponownie z tą samą galerią zdjęć.

Stwórz galerię teraz zobacz jakie to wygodne i łatwe.