Jak dodać zdjęcia na Allegro za darmo?

Uwaga: poniższa instrukcja jest nieaktualna, gdyż Allegro ograniczyło funkcjonalność swojego serwisu i na ten moment dla większości kont nie obsługuje opcji dodawania zdjęć z serwisów zewnętrznych.

Allegro to najpopularniejszy w Polsce serwis aukcyjny. Jednak na aukcję można tam wstawić maksymalnie 8 zdjęć, co może kosztować nawet ok. 1 zł. Klienci chętniej kupują gdy mogą dokładnie obejrzeć produkty, dlatego warto dodać więcej zdjęć. Jak to zrobić za darmo?

Dzięki TuFotki.pl zaoszczędzisz i lepiej sprzedasz!

Możesz tutaj błyskawicznie tworzyć przejrzyste galerie składające się z nawet 40 dużych zdjęć, zupełnie bezpłatnie. Nasze panele zdjęć są zaprojektowanie w przemyślany sposób, a dzięki ich osadzeniu bezpośrednio w opisie aukcji bardziej zwracają uwagę. Kupujący wygodnie obejrzą zdjęcia zarówno na komputerach jak i na urządzeniach mobilnych, a Ty zwiększysz sprzedaż i jednocześnie zaoszczędzisz na wystawieniu każdej aukcji. Jest to bardzo łatwe, nie musisz nawet zakładać konta:

1 Wejdź na TuFotki.pl i wybierz zdjęcia do swojej galerii. Możesz wszystkie na raz przesunąć myszką do okna przeglądarki albo kliknąć przycisk Wybierz pliki i wybrać za jednym razem tyle zdjęć ile chcesz. Mogą być duże, prosto z aparatu cyfrowego - automatycznie je dostosujemy. wybierz zdjęcia do galerii

2 Aby zmienić kolejność zdjęć w galerii przesuń miniaturki myszką - łatwiej być nie może. Gdy skończysz kliknij przycisk Generuj galerię, który pojawi się na dole strony.

3 Zdjęcia wgrają się bardzo szybko, a gdy zostaną załadowane pojawi się podgląd galerii. Jeśli chcesz możesz wprowadzić pod wybranymi zdjęciami opisy. Następnie kliknij Zapisz galerię.

4 Skopiuj kod panelu zdjęć (wystarczy kliknąć Kopiuj). Aby lepiej dopasować panel do swojego szablonu możesz przed skopiowaniem kodu ustawić jego szerokość. Skopiuj kod

5 Przygotuj aukcję na Allegro tak jak zwykle, a gdy dojdziesz do pola Informacje o przedmiocie (tam gdzie wpisujesz opis przedmiotu) wybierz zakładkę Edytor tekstowy. Wklej skopiowany z TuFotki.pl kod w wybrane miejsce, najłatwiej na sam dół. A jeżeli na samym dole jest już wstawiony przez Allegro kod </body></html>, to zaraz przed nim. Dodaj zdjęcia na Allegro Następnie możesz się przełączyć na edytor wizualny, aby od razu podejrzeć efekt swojej pracy.

Uwaga: Allegro proponuje "Nowy edytor opisu" o ograniczonej funkcjonalności, w którym nie ma edytora tekstowego. Jeżeli przypadkiem go włączysz wystarczy użyć opcji przejdź do starego edytora opisu aby wrócić do dobrego formularza.

6 To już wszystko, dokończ wystawianie aukcji Allegro. Twoja galeria zdjęć została pomyślnie dodana do opisu aukcji i zwiększa zainteresowanie przedmiotem wśród kupujących. Pamiętaj, że możesz później wystawić tę aukcję ponownie z tą samą galerią zdjęć.

Stwórz galerię teraz zobacz jakie to wygodne i łatwe.