Jak dodać zdjęcia na Allegro za darmo?

Allegro to świetny serwis aukcyjny. Jednak na aukcję można tam wstawić maksymalnie 8 zdjęć, za co zapłacisz ok. 1 zł. Klienci chętniej kupują gdy mogą dokładnie obejrzeć produkty, dlatego warto dodać więcej zdjęć. Jak to zrobić?

Dzięki TuFotki.pl zaoszczędzisz i lepiej sprzedasz!

U możesz błyskawicznie tworzyć efektowne galerie składające się z nawet 40 dużych zdjęć, zupełnie za darmo. Zwiększysz sprzedaż i jednocześnie zaoszczędzisz na wystawieniu każdej aukcji. Jest to bardzo łatwe, nie musisz nawet zakładać konta:

1 Wejdź na TuFotki.pl i wybierz zdjęcia do swojej galerii. Możesz wszystkie na raz przesunąć myszką do okna przeglądarki albo kliknąć przycisk Wybierz pliki i wybrać za jednym razem tyle zdjęć ile chcesz. Mogą być duże, prosto z aparatu cyfrowego - automatycznie je dostosujemy. wybierz zdjęcia do galerii

2 Aby zmienić kolejność zdjęć w galerii przesuń miniaturki myszką - łatwiej być nie może. Gdy skończysz kliknij przycisk Generuj galerię, który pojawi się na dole strony.

3 Zdjęcia wgrają się bardzo szybko, a gdy zostaną załadowane pojawi się podgląd galerii. Jeśli chcesz możesz wprowadzić pod wybranymi zdjęciami opisy. Następnie kliknij Zapisz galerię.

4 Skopiuj kod panelu miniaturek (wystarczy kliknąć Kopiuj). Aby lepiej dopasować panel do swojego szablonu możesz przed skopiowaniem kodu ustawić jego szerokość. Skopiuj kod

5 Przygotuj aukcję na Allegro tak jak zwykle, a gdy dojdziesz do pola Dodatkowe informacje o przedmiocie (czyli tam gdzie wpisujesz opis) wybierz zakładkę Edytor tekstowy. Wklej skopiowany z TuFotki.pl kod w dowolnie wybrane miejsce, najłatwiej na sam dół. Dodaj zdjęcia na Allegro Następnie możesz się przełączyć na edytor wizualny, aby od razu zobaczyć efekt swojej pracy.

6 To już wszystko, dokończ wystawianie aukcji Allegro, Twoja galeria zdjęć została pomyślnie dodana. Przygotuj się na zwiększone zainteresowanie wśród kupujących :) A jeżeli nawet Twój przedmiot się nie sprzeda, to możesz wystawić go ponownie z tą samą galerią - i ponownie zaoszczędzić na opłatach.

Stwórz galerię teraz zobacz jakie to wygodne i łatwe.